Најдобра Божиќ Подароци за сестра 2016

Најдобра Божиќ Подароци за сестра:Најзначајниот период од годината за вас и вашето семејство е на сезоната Божиќ. Дури и кога знаеш дека вашето семејство како грб на своја рака, често може да биде тешко да дознаам што да им се дека ќе им покаже колку тие значат за вас, не само во текот на празниците, но цело време. Една сестра е некој кој е многу блиску и секогаш повеќе од пријател. Таа е често тешко да се молам и тоа е причината зошто секогаш го најдете тешко да се знае што да се добие сестра ми за Божиќ. Подолу е разновиден спектар, кои ќе ви помогнат одговорот на ова тешко прашање .


Што да преземам Мојата сестра за Божиќ 2016 ?

ЗАБЕЛЕШКА: Сите слики на оваа страница се "Кликање". Ако видите нешто на оваа страница која ви интересира, Ве молиме да се чувствуваат слободни да кликнете на сликата за да добиете повеќе информации, прочитате извештаите на потрошувачите и рецензии, проверете цени итн.

1. Мода паричник(Божиќни подароци за сестра)

Еден од моите најдобри фаворит за Божиќни подароци за сестра е оваа прекрасна розова мода wallet.When вашиот стил такт сестра е надвор на шопинг шумна веселба, таа ќе треба некаде безбедно да се задржи нејзината готовина и кредитни картички. Оваа прекрасна CEDAR STREET Tavy паричник од Кејт Spade Њујорк ќе се вклопуваат во нејзината чанта совршено. И покрај нејзината мала големина, ова 100 проценти вистинска кожа паричникот карактеристики лизга џебови на внатре и надвор, плус простор за не помалку од осум картички. Овој паричник доаѓаат е три бои: Црна / Ситно, Злато и енергична кученце.

Мода Жените дама Faux Кожа Паричник чантата картичка Носителите Мини чантата (лубеница)

Мода паричник

2. Дополнителните чантата (Божиќни подароци за сестра)

Па што ако вашиот стил сестро веќе има голем паричник? Како за нешто да го носам во? Ова Ребека Minkoff раб чанта е совршена големина на 9 инчи од 5 инчи, и неговата рака може да се прилагоди како над-the-рамо на крос-градите; тоа дури и може да се отстрани, па сестра ти да го користите како атрактивна спојката за доцни ноќи надвор од градот.

За Спортски сестра:

YALUXE Женска Мека Агнешка кожа кожа Повеќебоен Товар Crossbody торба Tassel Дополнителните

Дополнителните чантата

3. Јога спортски торба (Божиќни подароци за сестра)

Кога вашиот спортски сестра се посета на фитнес, таа доби многу да се носат. Оваа фантастична функционален ранец има простор за сите потреби, дури и нејзиниот јога МАТ! Специјално дизајнирана од страна Manduka да се грижиме за вежбање пилатес и јога ентузијасти, ова се на слобода 2.0 ранец карактеристики џеб пред ZIP кој одговара на 26 инчен широк јога МАТ, клуч, картичка и мобилен телефон прегради, и голем главниот простор за неа вода шише, пешкир, па дури и на лаптоп.

Evecase Јога Спорт Повеќенаменска Crossbody Прашка Bag ранец одговара на повеќето големи јога душеци за салата, Жешка Јога, пилатес, Вежба, Спорт, плажа, Патува, Пешачење и Повеќе - црна

Јога спортски торба

4. тениски рекети(Божиќни подароци за сестра)

Ако вашата сестра тениско фанатици, Мислам дека еден од Новогодишни подароци за (ја) сестра ќе be this one.Иако тоа е Божик, ќе имаат својата сестра копнеж за летните месеци кога ќе ја подарок оваа Вилсон Шест. Еден спин тениски рекети Ефект. Рекети доаѓа во масна, спортски црвена и бела боја и има посебна редукција на вибрации во рачката. технологија на своите спин ефект дава овој рекети екстра инчи на судот и дополнителни одблесокот во играта. Следната станица за вашиот сестро, Вимблдон!

 

Вилсон Спорт со рекет енергија XL 3 тениски рекети

тениски рекети

ЗАБЕЛЕШКА: Сите слики на оваа страница се "Кликање". Ако видите нешто на оваа страница која ви интересира, Ве молиме да се чувствуваат слободни да кликнете на сликата за да добиете повеќе информации, прочитате извештаите на потрошувачите и рецензии, проверете цени итн.

5. Машина за шиење(Божиќни подароци за сестра)

За Лукавите сестра:Без разлика дали вашата сестра се само да започнете со шиење или таа е веќе стар рака, оваа неверојатна Брат CS6000i машина за шиење ќе треба да ја крои далеку со часови. Овој интелигентен машина за шиење се фалат 60 вграден шевовите, неколку стилови копчето дупка, џем отпорни бобина и контрола на променлива брзина. На рака, исто така, има простор за прибор за шиење сите ваши сестра. Заедно со сите овие големи можности, сестра ти да пристапите до уредот и поставување бод преку LCD екран со компјутер на предниот дел на машина, и таа дури и може да се шие во услови на недоволна осветленост, благодарение на вградениот шиење светлина.

Машина за шиење,LSS-202, Мини 2-Speed ​​Двоен Тема, двојно брзината, Преносни машина за шиење со светлина и машина,Бело / Виолетова

Машина за шиење

6. Црти и цртање собата

Ова е еден од моите најдобри совети за christmas gifts for my sister:Кога имагинацијата на сестра ти работи дивите со уметнички идеи, таа ќе треба да ги на хартија добие што е можно побрзо. Не постои полесен начин да се задржи нејзината уметност резерви на рака, отколку со овој лукс 134 уметничко дело да се постави од Кралската & Ланг Никел. Во собата ќе им овозможат на сестра ти со боја моливи, стапчиња јаглен, пастелни моливи, меша трупците, мачкам-можност гума и многу повеќе. Таа исто така вклучува една мала кукла. Целиот сет доаѓа во згодна три нивоа случај дрво со кожа изглед рачка.

Ројал и Langnickel црти и цртање Уметникот Сет за почетници

Црти и цртање собата

 

7. Околу уво

Бозе е името што одамна е синоним со највисок квалитет во слушалки и звучник технологија. Овие SoundTrue околу уво слушалки стил ќе им даде на вашата сакана сестра максимална удобност на меморија пена перници додека доставување кристално јасен и природен звук во ушите. Слушалките дури и вклучува вграден микрофон за употреба во разговори. Слушалките се во стилски заштитни случај и се достапни во четири современи бои.

За љубител на музиката:

Бозе SoundLink околу уво безжични слушалки II- Белата

Околу уво

8. Акустична Електрична гитара

Уште една интересна Божиќни подароци за сестра the Guitar. A best seller this year, ова Џејмсон гитара е совршен подарок за да се задржи вашата сестра притискане. Покрај традиционалните целосна големина на гитара форма, не постои ништо старомодни за оваа гитара со својата темно сина пукна завршница, вграден equalizers и тенка Inline-изведба на само три инчи мислите. Благодарение на вградениот магнети, вашиот Разнишување’ сестро може да игра приклучен или целосно акустична.

Глен Бартон GA204BCO-BK Акустична Електрична гитара Фрак, црна

Акустична Електрична гитара

За glitz и Глам сестра(Божиќни подароци за сестра):

9. Професионална Шминка Четка Поставите

Без разлика дали вашите прекрасни СИС е Излегувам за забава исполнета вечер на градот, или само ќе за ден на ден животот, таа секогаш сака да изгледа нејзината најдобра. И ништо нема да се задржи нејзината потрага прекрасен како Bdellium Алатки’ Стручна Серија Маестро шминка четка во собата. На сетот вклучува 12 антибактериски четки вклучувајќи основа, фломастер, руменило и око шминка четки. Секоја четка има пониклувани обрач и елегантен справи со темно дрво. Бранеа доаѓаат во совршен навивам случај со екстра четка торбички во случај на сестра ти одлучи да го додадете во својата колекција подоцна.

Професионална Шминка Фондацијата Четка Постави Кабуки Шминка Eyeliner Црвилото контура усни Concealer Козметички Четки за убавина Измешани лице во прав Сенки Веѓа 8 компјутери

Професионална Шминка Четка Поставите

10. Чистење на кожата систем

Значи сестра ти е вистински шминкерот, но секој уметник треба едно нешто: чист простор за да се сликам со излез. Ова Филипс PureRadiance кожата чистење систем користи звучни импулси да се ослободи од прашина, нечистотија и остатоци од шминка, додека подобрување на циркулацијата. Уредот доаѓа во боја на праска и екстра четка глави може да се додаде за поефикасна очисти. Се наоѓаат во кутијата се еден PureRadiance чистење уред со литиум-јонска батерија, еден редовен главата четка и една глава четката за ексфолијација. Твојата сестра ќе биде засекогаш благодарен кога таа добива овој голем дар од вас, and she will never have to deal with sticky dried-on makeup again.this is one of the favorite for Божиќни подароци за сестра

Водоотпорен лице Четка за чистење на систем за лице & тело. Најдобрите Exfoliator кожата, blackhead смена, пора Minimizer, и темна дамка коректор. 6 Парче Четки Микродермоабразија дома комплет

Чистење на кожата систем

Кога станува збор за вашиот уникатен и сакана сестра, сакате да ја најдам нешто навистина посебно. Се надеваме дека, оваа листа ќе ви даде некои големи идеи за тоа што да се добие вашата сестра за Божиќ како специјални како таа го прави вашиот секој ден.

Fили повеќе подарок елементи и Амазон купони Посетете го линкот подолу!!

Добиете повеќе големи идеи за подароци

Покажи ми ја шеми на Амазон денес

 

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *