Најдобра Божиќ подароци Идеи за деца во 2016

Божиќни подароци Идеи за деца

Божиќни подароци Идеи за деца: Дали сте во потрага за најдобар Божиќни подароци Идеи за деца за 2016, тогаш не сте во право webpage.There е нешто за Божиќ и празнична атмосфера која не тера да сакаш да пееш, игра игри, особено децата и само се забавувате. И за најдобрите играчки Божиќ, Божиќ подарок идеи да ни помогне да го стори тоа. Без оглед на нивната возраст, Децата сакаат Божиќ и Божиќ играчки што знаат дека ќе дојде нивниот начин. и на крај, играчки не се само за деца.
Ние возрасни деца сакаат да се забавуваат, премногу. Ние сакаме дел од она што е на врвот 10 листи Божиќ подарок. па тогаш, она што е на листите за нас овој Божиќ? Што ќе секого (особено на сиромашните родители) се натпреваруваат за оваа сезона во продавници? Што е жешко, побара од вас? прво, Ова е избор од најдобрите топла Божиќ играчки …Секоја година голем број на големи трговците на мало играчка го објави она што тие веруваат дека ќе биде популарна Божиќ играчки за годината. И најпопуларниот Божиќ играчки може да биде тешко да се открие. Всушност, хумористичен Филмот беше објавен пред неколку години на оваа тема. Jingle сиот пат со Арнолд Schwarzenegger.Its сите за еден татко кој ја има вистинската смисла на Божиќ откриени пред Божиќ, додека на избезумени пребарување за топла играчки на сезоната.

Вие не може да се допаѓаат и не се согласува со изборот; но ако вашето дете него или неа сетила стави на еден од најдобрите Божиќ играчки, ништо друго ќе се направи. Децата сакаат да се вклопуваат и го направи она што нивните пријатели се прави. Тие се маркетинг на сонот на човекот. Тоа веднаш штом идејата за играчки, не е потребно продажба; производи само летаат надвор од полиците – сите сами по себе.

извршен директор во компанија вели дека секогаш има недостиг на Божик, па неговиот совет е: ако знаеш она што го сакате за деца или деца, тогаш , го купат почетокот – тоа е,ако не сакате да се види разочарани лица на Божик.. Иако тоа е смешно да се измислен demented татко ми, кој се обидува да се најде популарна Божиќ играчки може да се гледа во, верувај ми, реалноста на наоѓање на себе не е смешен во таква ситуација.

Потоа да се направи својот најдобар Божиќ подароци 2016 за деца и обезбедува брз избор јас се подредени сорти овде … Само одат преку и да уживаат!

ЗАБЕЛЕШКА: Сите слики на оваа страница се "Кликање". Ако видите нешто на оваа страница која ви интересира, Ве молиме да се чувствуваат слободни да кликнете на сликата за да добиете повеќе информации, прочитате извештаите на потрошувачите и рецензии, проверете цени итн.

Најдобра Божиќ Подароци за деца 2016 – Жешка Божиќ играчки

1. Rip Rider 360 Лебдат возење на

Именуван за еден од најдобрите играчки за деца од училишна возраст во 2009 од страна на родителите списание, класичен BigWheel е повторно во акција и оваа година со воведувањето на Rip Rider 360 Лебдат возење на. Возачи на возраст од пет и повеќе ќе сакам како овој трицикл Rip Rider 360 наноси и бреговите спуст и колку е лесно е да се падне. Возачот е доста возење и гуми задниот ротираат сите обратно. ова трицикл, за разлика од својот претходник, има челична рамка што е спротивно на пластична рамка па тоа го прави за поцврста и помазна возење.

жилет RipRider 360 рициново велосипед на три тркала, сина

Жилет Rip-Рајдери 360 Лебдат вози-на

2. Фишер-Цена iXL 6-во-1 систем за учење

на iXL 6 во 1 систем е всушност 6 шест различни уреди во еден и доаѓа со софтвер за секој од шесте апликации надвор од кутијата. Шесте апликации вклучуваат дигитален читач, игра плеер, бележник, работилница, MP3 плеер и фото прегледувач. Како и со Vtech VReader, интерактивни iXL систем охрабрува децата три до седум години за да научат како да читаат и да ги прошират нивниот речник.

Фишер-Цена iXL 6-во-1 систем за учење (Пинк)

Фишер-Цена iXL 6-во-1 систем за учење (Пинк)

3. Nerf N-Strike стампедото ЕЦС Blaster

Комплетно се опремени со клип 6 пикадо, како и три 18 стрела клипови, Nerf N-Strike стампедото ЕЦС Blaster ќе биде добро за децата од осум години и постари барели брз огнена моќ што е обврзана да им понуди на кои им даде време на забава капаци.

Nerf CS-18 N-Strike елити Rapidstrike (Бои може да се разликуваат)

Nerf CS-18 N-Strike елити Рапид штрајк

4. Squinkies Cupcake Изненадување Bakeshop

Squinkies Cupcake Изненадување Bakeshop може да се отвори, така што децата можат да играат со фурна со неа торти и колачи. Изненадување Bakeshop има мали делови претставуваат гушење опасност за децата да бидат на возраст под три години. Значи производителот, blip Играчки, го советува Squinkes Cupcake Bakeshop за деца од четири години и постари. На Squinkies Bakeshop работи со вртење и вметнување монета во Cupcake на копчето за изведба и дека Squinkies Cupcake изненади Bakeshop.

Blip Squinkies Cupcake Изненадување Bakeshop (recolor)

Blip Squinkies Cupcake Изненадување Bakeshop (recolor)

5. Пее-а-Ma-Jigs!(Божиќни подароци Идеи за деца)

Токму она што е пее-а-ма-убодни? Па, на пее-а-ма-убодни е само еден член на Пеј-А-Ma-Jigs! ™ група на карактери. И името на играчката е соодветно
Опис. А пее-а-ма-убодни е мала кадифен, squeezable играчки со должина од околу седум инчи, дека “пее” кога ќе одиме на стомакот. се чини глупаво? Може да биде. Но, тоа е забава? Нема сомнеж во врска со тоа. Така да е Пеј-А-Ma-Jigs! ™ за да се прилагоди –паметен производот со паметен името. Воведен во пролетта 2010, оваа група на Оригинален, хумористични ликови – создадена од страна Фишер-Цена поделба Мател е – сигурно ќе стави насмевка на твоето лице и задоволство на секое дете. На пее-а-ма-jigs ветуваат дека ќе биде еден од најпопуларните играчки на годината.

Мател на Пеј-А-Ma-Jigs Дуети - Црвено со кутре

Мател на Пеј-А-Ma-Jigs Дуети – Црвено со кутре

6. Камиони и трактори(Божиќни подароци Идеи за деца)

Еден од жешки Божиќ играчки, камион и трактор е четири тркала камион што може да се справи со сите видови на терен. Се одликува со девет-инчни тркала и погазиле голем долг два-метарски тело. Вистинските димензии на оваа неверојатна зелена машина е 28.6 инчи од 19.4 инчи од 18.2 што го прави најголем, а сепак најдобар. Се препорачува за возраст од шест и до, камион и трактор само ќе го расипат вашето дете на Божиќ наутро.

2pk Џон Дир Sandbox возила, Камиони и трактори

Џон Дир Sandbox возила 2CV, Камиони и трактори

7. Џастин Bieber пеење Кукли

Една од најжешките песни сензација во светот на музиката може да оди дома со вас за време на празниците преку Џастин Bieber пеење колекција Dolls.Justin Bieber кукла е веќе во топ 10 Божиќ листа играчки. Тоа сигурно ќе биде една од најпопуларните играчки од девојчињата на возраст од шест до 15 години оваа сезона.

Мостот Директен Џастин Bieber пеење кукла - & Quot; Еднократен"

Пеење Кукли Мостот Директен Џастин Bieber

ЗАБЕЛЕШКА: Сите слики на оваа страница се "Кликање". Ако видите нешто на оваа страница која ви интересира, Ве молиме да се чувствуваат слободни да кликнете на сликата за да добиете повеќе информации, прочитате извештаите на потрошувачите и рецензии, проверете цени итн.

8. Stinky камионите за ѓубре

Состави на возбудлив кибритена сандаче Биг Риг пријателите линија на интерактивни играчки за оваа година Stinky на Ѓубре камион. Деца три години и постари ќе се допаѓа фактот дека Stinky камионите за ѓубре е огромен и лесен-за-зглобните делови кои се движат кабината Stinky е, тркала и тело потег. Тие ќе падне во љубов со темпераментен карактер на оваа играчка и повеќе од 90 умен фрази и звуци.

Кибритена сандаче Stinky возила

Кибритена сандаче Stinky на Ѓубре камион

9. Големата чекор чудовиште(Божиќни подароци Идеи за деца)

Фишер-Цена слика Следна BIG FOOT Чудовиштето:Тоа е голем и дека е подготвена да се направи својот пат во вашиот дом и срцето на вашето дете: Големата чекор Monster.Bigfoot оживува со испорачаниот безжичен далечински управувач. Тој може да биде поспан, лути, среќен, или тажни. Големата чекор може да оди, разговор, џвака, burp и фрли топката. Тој ќе ти каже кога тој е подготвен за топката, велат фрази како што се “Игра”; andhe може да се фрли топката за уште повеќе да се забавуваат. Големата чекор чудовиште акција фигура научил своите патишта, и секогаш нуди љубезен “извини ме” кога ќе burp измолкнува. Вие нема да му се допаѓа кога тој е лут, но како и Фишер-Цена Замислете следната BIGFOOT чудовиштето.

Фишер-Цена Hero World DC Супер Пријатели Трансформирање Batmobile и Бетмен

Фишер-Цена Hero World DC Супер Пријатели Големата чекор чудовиште

10.Кунг Жу хрчаци(Божиќни подароци Идеи за деца)

Кунг Жу хрчаци се случува да бидат толку големи оваа сезона како и нивните претходници, Жу Жу миленичиња беа големи минатата година; и тоа е лесно да се види зошто. Всушност, тие веќе се направени првите 10 топла играчки листа оваа сезона. За разлика од симпатична и cuddly Жу Жу хрчаци, Кунг Жу битката хрчаци се жестоки борби машини. Тие имаат edgier изглед со битка опрема и борба против оружјето. Постојат два различни вида на Кунг Жу битката хрчаци, група на специјалните сили и група на нинџа воин. Само една група ќе победи ако тие се бориме до крај.

Кунг Жу нинџа воин битката Hampster Azer од Жу Жу миленичиња

Кунг Жу нинџа воин битката Hampster Azer

11. љубовта куќа(Божиќни подароци Идеи за деца

Ќе најдете се што ви се најде пријатен дом за овие животни во случај на Куќа во градот на Калико critters. На Townhouse е опремен со четири соби за живеење, јаде, или пак. Нема за деца на возраст од три и повеќе, Калико critters на townhome дава креативни прошетка за секое дете. На critters Куќа во градот е одлична играчка која е околу за доста долго време. На Калико critters може да се купат во сетови или семејства. Овие играчки се движат од мечки, кучиња, жаби, мачки, глувци, зајаци и повеќе хаос. Можете да ги зачувате вашите најомилените топлокрвни семејството на животните Калико critters townhome купување.

Американ critters Американ CLOVERLEAF townhome подарок сет

Американ critters townhome

12. Cuponk!(Божиќни подароци Идеи за деца)

ku што? Cuponk! Тоа е игра која може да се игра од страна на луѓе од сите возрасти, иако производителот препорачува петгодишна возраст и постари; и тоа станува се повеќе популарен како пристапи на сезона. Направени од страна на Hasbro, Таму се всушност три различни верзии на оваа игра: на Cuponk! – Gorillanator, Cuponk! – Ел Campeon и Cuponk! – Ајде R.I.P игри. Ако ви се допаѓа да се добие децата подалеку од ТВ или компјутер за некое време.

Cuponk! - Gorillanator со рампата

Cuponk! – Gorillanator со катастрофи

13. Танц ѕвезда Мики(Божиќни подароци Идеи за деца)

Преземање на нивните стандарди за да се воведе нов висок, со додавање на танц ѕвезда Мики на семејството Фишер Цена играчки, Фишер Цена има уште еден победник оваа сезона. Танц ѕвезда Мики е веќе на врвот 10 листата на жешки Божиќ играчки. Тоа е најмногу анимирани Мики Маус играчка некогаш и е наменета за деца од 18 месеци до шест години. Фишер Цена Танц ѕвезда Мики прошетки, разговори, пее и игра во голем број на нови жлебови. Има вкупно шест песни, вклучувајќи ги и песните “Се тресат вашиот Groove работа” и “Стани Offa Тоа нешто”, како и голем број на различни игри вклучувајќи го и познатиот moonwalk на Мајкл Џексон.

Танц ѕвезда Мики Фишер-Цена Дизни

Танц ѕвезда Мики Фишер-Цена Дизни

14. Leapster Explorer учење на игри

рачни игри уред на Leapster Explorer учење на игри Иса, кој е дизајниран да се прошири на вештини кои децата учат во училиште и да се обезбеди возбудлив начин за нив да се прилагодат понатаму и да научат нешто ново и возбудливо секој ден. Таа е формирана од страна Скокни за деца 4-9. Со Leapster Explorer, децата можат да уживаат учење со своите омилени ликови како Дора на Explorer и На пингвините на Мадагаскар. На игри учат вештини како што се математика, читање, звукотехника, географија, науката, музика и Скокни Leapster Explorer учење на игри (зелена).

Скокни Leapster Explorer учење на игри, зелена

Скокни Leapster Explorer учење Игра зелени

15. Шпион Нет Видео Види(Божиќни подароци Идеи за деца)

Шпионот Нет Видео Види вистински работни видео камера и микрофон кој може да снима до 20 минути на видео и звук. На квалитетот на снимање и репродукција е изненадувачки добра врз основа на големината на производот. Шпионот Нет тајна мисија Видео Види, исто така можете да ги преземат слики како времето истече слики. Производителот не е за деца на возраст под препорачува осум години. Се одликува со високо-технолошки карактеристики шпион, функција која навистина се издвојува шпион Нет: Тајната Мисија Видео Види.

шпион Нет: Тајната Мисија Видео Види

шпион Нет: Тајната Мисија Видео Види

16. Hot Wheels R / C Стелт вози тркачки автомобил

Децата осум години и постари, ќе уживате во Hot Wheels R / C Стелт вози тркачки автомобил пред се поради брзината, преносливост и леснотија на користење. Значи, повторно, Hot Wheels наиде на домашни работи со својот нов виткање, џебен автомобил – само во времето за празниците. На Hot Wheels R / C Стелт вози тркачки автомобил е три-инчен мини тркачки автомобил чии набори и предавател комбинација носителот / автомобил од далечина. Повеќето далечински контролирани автомобили во оваа категорија се состои од одделни голема РК предавател; и тоа е она што ја прави Стелт вози тркачки автомобил како иновативна R / C играчки.

Hot Wheels R / C Стелт вози тркачки автомобил - црвена

Hot Wheels R / C Стелт вози тркачки автомобил – црвена

 

Се надевам дека ќе љубов сите наведени ставки на Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016 за деца

Fили повеќе подарок елементи и Амазон купони Посетете го линкот подолу!!

Добиете повеќе големи идеи за подароци

Покажи ми ја шеми на Амазон денес

Покажете ми 2016 Списокот на најбараните подароци

Покажи Ми мојот Амазон купони

Помогнете ми да ги Подарок картички

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *