Најдобра Божиќ подароци Идеи за млади и стари

Најдобрите подароци Идеи Божиќ:овој Божиќ, слави свечена без презентирање на најдобрите Божиќни подароци идеи за вашите најблиски дефинитивно не може да биде најдобар. Ви ги презентираме листа од најдобрите Божиќни подароци 2016 година, Оди на главата и изберете една или повеќе за вашите пријатели,мајка, татко, сопруг, момче, девојка и семејство само да споменам неколку.
Најдобрите подароци Идеи Божиќ


на Божиќни подароци идеи за момче,wе да се подигнат на подароци кои ќе ги изненади оние што ја примаат. Ако не може да го направи дома, потоа да ја пратите вашата љубов подарок што може да биде богатство за долго време. среќен Божиќ!

Најдобра Божиќ подароци Идеи за за млади и стари

1) Jaybird Безжични Bluetooth слушалки X2 Спорт (Најдобрите подароци Идеи Божиќ)

Jaybird X2 Спортски безжични Bluetooth слушалки - бура Белата

Jaybird Bluetooth слушалки :Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

на Божиќни подароци идеи за неа,можете да ја испратите вашата сакана овој X2 Jaybird Безжични Bluetooth headset.It е прекрасно дизајниран спортски слушалки за hands-free ентузијасти. Таа функционира за да ви даде висок квалитет на аудио преку Bluetooth, главно за прескокнете-слободна музика на отворено. Тоа може да остане до 8 часа долго играње музика, како и изработка и примање на повици, кои може да се провери со помош на далечински управувач. Оваа гарнитура вклучува и обезбедени преку / под уво вклопуваат опции и доаѓа со пот доказ гаранција за цел живот. Jaybird нуди голем број на додатоци со овие слушалки, како што е патентиран перки безбедна-Fit уво, полнење кабел и кабел за управување клипови, триење одговара силиконски спортови за торба за носење, Во согласност премија пена спортски меморија за уво приклучоци и силиконски ушни влошки.

широк портокал

2) Samsung Gear Fit паметен часовник

Samsung Gear Fit SM-R3500ZKAXAR Smartwatch - 1.84-инчен Super AMOLED дисплеј - 128 x 432 - Bluetooth 4.0 - јаглен црна (сертифициран Обновена)

Samsung Gear Fit SmartWatch: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

за Christmas подароци идеи за момче,на SmartWatch Samsung Gear Fit е 24/7 погоден за носене gadget за активен начин на живот. Тоа доаѓа со секогаш-на активности за да го следат било песна на вашата активност која може да трае цел ден. Можете да го носат на вашиот авантура патување и сеуште го чувам ослободени од било каков вид на штета како што доаѓа со заштита од прашина и вода (IP67). Тоа е удобно, трајни и лесни. Овој паметен часовник се состои од криви Super AMOLED дисплеј. Постои личен фитнес мотиватор кој доаѓа со сензор на срцето. Овој паметен часовник главно функции да ви даде реално време, совети, поддршка и мотивира да се постигне вашите фитнес цели. Ви овозможува лесно да се контролира основните функции, како што се брз одговор на пораките, јавете отфрлање пораки и аларми.широк портокал3) плочка (генералот 2) – телефон Пронаоѓач. клучни Пронаоѓач. точка Пронаоѓач

Плочка Мате Клучни Пронаоѓач, телефон Пронаоѓач, 4-пакет

Тегел (генералот 2) – телефон Пронаоѓач. клучни Пронаоѓач. точка Пронаоѓач: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Најдобрите подароци Идеи Божиќ :Плочка е со Bluetooth-тракер и user-friendly апликација која ви помага да најдете важни работи кои не можете да изгубите лесно, како што се телефонски, клучеви, паричник, багаж, таблети, камери, итн. Оваа апликација ја врши својата работа во прашање на секунди . Сите што треба да направите е да се поправат плочка на еден од вашиот објект и да го локализираат со звукот, во очите на последната позната локација на мапа. Вие исто така може да се покаже “Изгубени предмети на стан” и да примите предупредување ако објектот е пронајден. со плочка, тоа ви овозможува да креирате вашите изгубени прстен телефон, дури и ако тоа е на нечујно. Тоа е издржлив и доаѓа со затворен, отпорен на вода случај, заштита за дури и на најлошиот дождлив ден. Се одликува со мали звучници кои го испорачуваат 90 децибели звук. Ова го прави звучно, дури и ако неколку соби далеку или се става во некои куп на работи.

широк портокал

4) Jackery џин + Двојна USB Пренослив полнач за батерии

Jackery џин + Премиум 12,000 mAh двоен USB Пренослив полнач за батерии & Надворешни батерии на полнење (Вкупно 3.1A Излез) со клетки на Panasonic батерија за iPhone 7, 7 Плус, Galaxy & Други паметни уреди (портокал)

Jackery џин + Двојна USB Пренослив полнач за батерии: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Најдобрите подароци Идеи Божиќ: Ако сте на долго лет патување, Излет, или било кое место каде што треба вашиот уред за продолжен оптоварување, тогаш Jackery џин + треба да биде вашиот идеален спасител. Тоа е најголемиот капацитет пренослив полнач на светот и надворешен батерија. Тоа е исклучително висок капацитет пренослив полнач кој вклучува две USB порти за повеќе уреди истовремено да се наплаќаат. Оваа технологија користи Одделение А Li-ion полимер технологија Panasonic е, полнење потребни се повеќе од 500 времиња. Таа има батерија капацитетот на 12,000 mAh. Тоа е издржлив, лесен и доаѓа во различни colors.This gadget може да биде соодветен за Божиќни подароци идеи за девојка

широк портокал

5) FiftyThree Дигитални Stylus(Најдобрите подароци Идеи Божиќ)

FiftyThree 53PW06 Молив Дигитални Stylus за iPad, iPad Pro, и iPhone - Орев со магнетни Snap

Молив од FiftyThree Дигитални Stylus за iPad, Про iPad и iPhone

Божиќни подароци идеи за сопруг:FiftyThree Молив е иновативна дизајниран игла кој се поврзува со уреди iPad и iPhone. Таа, исто така се обврзува на хартија од FiftyThree, репродуцираат, кошница одбор, Мајкрософт OneNote, блок за цртање на мобилен, и други. идеален притисокот на површината е единствена точка на молив која е формирана со цел да се создаде ексклузивна подесувања кои обезбедуваат линии, со различни големини. Се одликува со вграден во гума која ви овозможува да го користите само со флип далеку. Користење на вашиот прст, можете да се изедначи груби рабови и се комбинираат бои на страницата. Може да се стави својата рака на екранот и да почне да пишува од кој било агол, без инсталација или калибрација. Тоа доаѓа со USB батерија на полнење, дополнителни врвот, дополнителни гума и магнетни snap.This да биде идеална Christmas подароци идеи за сопруг широк портокал

 
6) JAM HX-P930 Trance плус безжични звучници светлосно шоу

JAM HX-P930 Trance плус безжични светлосно шоу звучник

JAM HX-P930 Trance плус безжични звучници светлосно шоу

Одговори на вашите повици директно од твојот транс плус безжични светлосно шоу звучник со функција на звучникот, со поврзување безжично со Bluetooth уред во опсег од 30-метарски. Тоа е батерија и овозможува до 10 часа репродукција кога ќе сметка за 3 часа. Има светлосно шоу можност за избор на синхронизација од 36 LED светло партиски програми со вашата музика. Таа има глас прашува функција која својата функција како поврзување, префрлување, итн. Тоа е уред наменет за употреба на пат па оттука и надворешната структура на звучници зрачи заштита гума. JAM Trance Плус е издржлив и многу portable.This може да биде совршен за Божиќни подароци идеи за вашата сестра.

широк портокал

7) iHome iBN43BC Bluetooth стерео

iHome iBN43BC Bluetooth стерео двоен аларм FM радио часовник и Speakerphone со USB тарифирање

iHome iBN43BC Bluetooth стерео: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Поврзете го вашиот Bluetooth компатибилен уред iBN43BC и безжичен стриминг на дигиталната музика. iHome iBN43BC Bluetooth стерео е целосно дизајнирана аудио систем nightstand за висок квалитет на аудио. Тоа доаѓа со два звучници за јасен звук. Можете да го поставите на стриминг аудио и аларми со овој уред да се разбуди или спиење. Таа има стерео ФМ радио со врвен аудио со подесување на високите тонови, рамнотежа и бас контроли. Можете да ги поврзете на iHome iBN43BC Bluetooth стерео со уред кој има NFC технологија. Може да се кристално јасни повици без раце со звучникот ехо функции. Можете исто така да уреди кои не се компатибилни со помош на помошен влез за да се поврзете со Bluetooth. Таа има USB порта на која може да се наплаќаат олеснува мобилен додека си играат.

широк портокал

8) поттикне(Најдобрите подароци Идеи Божиќ)

Сите нови поттикне е-читач - црна, 6" Сјајот-Слободен екран на допир, Wi-Fi - Вклучува специјални понуди

поттикне 6: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Божиќни подароци идеи за мајка ти:На сите нови поттикне 6 “доаѓа со лесна екран на допир кој фрла отсјај предизвикани од сончева светлина и го прави лесен за читање пред вашите очи. Можете да го наплаќаат еднаш и го користат за неколку недели како што има висок животен век на батеријата. Тоа е полесно отколку со меки корици, и може да се сместат илјадници books.This уред може да биде совршен за Божиќ идеи за подароци за мајка ти

широк портокал

9) БЛУ Студио автопортретите – smartphone

БЛУ Studio C 8+8 LTE S0170UU Отклучен GSM 4G LTE паметен телефон w / Selfie 8MP камера - сина

БЛУ Студио автопортретите паметен телефон: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Најдобра Божиќ подароци под 20:БЛУ Студио-автопортретите паметен телефон е двојна SIM паметен телефон со Android 5.1 Шекерче и многу атрактивни карактеристики. Ова е отклучен GSM телефон. Се одликува со 1.3 GHz, Quad Core MediaTek 6580 процесор со АРМ Мали-400 графичкиот процесор. Таа има 5-инчен IPS екран, 5-мегапикселна авто-фокус примарната камера со LED блиц и автоматски фокус 5 мегапикселна средно камера со LED блиц назад. Овој телефон е опремен со софтвер Blu конечниот допир. Тоа е HSPA 4G + (850/1700/1900/2100), GSM quad-band smartphone.This може да биде голема за Најдобра Божиќ подароци под 20

широк портокал

10) Jawbone UP3 срцевата, активност + Тракер спиење, Руби крст (црвена)

UP3 од Jawbone срцевата активност на спиењето Тракер Индиго пресврт Сина

Jawbone UP3 со пулсна: Најдобрите подароци Идеи Божиќ 2016

Божиќ подарок идеи брачни двојки:Следење на здравјето на вашето срце во текот на денот со UP3 од Jawbone. Тоа е исто така ефикасна спиење и активност тракерот, ги пратите на вашиот тренингот режим и калории ќе горат секој ден. Можете да добиете соодветна поддршка од Smart тренер да направат поздрав избор секој ден и мотивација треба да се постигне вашите фитнес цели. Да научат да знаат за квалитетот на вашиот сон како Напредно Спиј песни точни спиење РЕМ фазите, Светлина и Deep. Твојот бенд ќе ги детектира автоматски кога ќе одам да спијам. Постои интелигентниот аларм кој тивко се буди во најдобро време во вашиот сон циклус. Таа има траење на батеријата 7 дена.

широк портокал

Значи она што сакате да го претстави како подарок за вашите најблиски овој Божиќ? ги споделите вашите ставови во коментарите. Исто така, проверете ги овие листи подолу за лесно локација и повеќе најдобрите Christmas подароци идеи.
Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *