Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje(Dhurata e Krishtlindjeve për baba)

Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje (Dhurata e Krishtlindjeve për baba):A nuk e di se çfarë për të marrë baba tuaj për Krishtlindje 2016? këtu, Ne do të ju ndihmojë të zgjidhni Dhuratë e përkryer për baba tuaj.

Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje:Krishtlindje është një nga ngjarjet më të mëdha kremtohet në nivel global dhe që të gjithë shikon përpara për. Është një moment i përkryer për njerëzit për të konsoliduar dashurinë e tyre për baballarët e tyre dhe njerëz të tjerë të rëndësishëm në jetën e tyre duke u dhënë atyre dhurata. Si ka shumë artikuj dhuratë në treg, ajo mund të jetë e vështirë për dikë që të marr dhuratën e duhur për një baba. Nëse jeni të hutuar në lidhje me atë për të dhënë baba tuaj gjatë këtij sezonit të Krishtlindjeve, ne do të ju ndihmojë të zgjidhni një dhuratë babai juaj do të isha i vogël. Më poshtë janë sende të ndryshme dhuratë për interesa të ndryshme.

Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje 2016

I.For shutterbugs (Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

1.Canin EF 50mm f/1.8 II Camera Lens

Canon EF 50mm f / 1.8 II Camera Lens

50mm lente standarde ofron fotografi të shkëlqyera dhe të gjalla dhe të shtëna natyrore-looking. paraqesin këtë 2.7 inç lente me një vit garanci për baba tuaj dhe ju keni bërë tij 2014 Christmas season a memorable one. (Detaje…)

2.Canon PowerShot SX510 HS 12.1 MP CMOS Digital Camera

Canon PowerShot SX510 HS 12.1 MP CMOS Digital Camera E pajisur me një lente 24mm me kënd të gjerë dhe të fuqishëm 30x zoom optik, Canon PowerShot SX510 HS është në gjendje të imazheve kapjen edhe nga një distancë e largët. Me këtë aparat në dorë, your dad will be able to capture everything that interest him and get a perfect image of them. (Detaje…)

3.SanDisk Extreme Pro 64GB SDXC UHS-1 Speed ​​Class 3 (U3) me shpejtësi deri në 95MB / s & 4K Ultra HD-Ready, Frustrimi-Free Packaging SDSDXPA-064G-AFFP

SanDisk Extreme Pro 64GB SDXC UHS-1 Speed ​​Class 3
Krijuar me teknologjinë e fundit të kohës, kjo SanDisk SDSDXPA-064G-AFFP kap Full HD video. Ajo është e pajisur me të avancuar motor kodit error correction për rritjen e besueshmërisë së kartës, si dhe integritetin e përgjithshëm të të dhënave gjatë të lexuar dhe shkruar. It is definitely one of the best gift items to offer a shutterbug dad during this Christmas celebration . (Detaje…)

II.Exercise entuziastësh

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

4.Biçikleta Diamondback 2014 Sorrento Mountain Bike me 26-inch rrota

Biçikleta Diamondback 2014 Sorrento Mountain Bike me 26-inch rrota

 

krijuar solide dhe të pajisur me shaman Altus 7spd pasme Derailleur, 26-inch rrota, 60mm pezullimi udhëtimit pirun, butted 60061-T6 alumini Sorrento MTN / frame Path, this mountain bike will make a perfect gift for your dad for this Christmas. (Detaje…)

5.Bowflex SelectTech Adjustable Bench Series 5.1

Bowflex SelectTech Adjustable Bench Series 5.1

 

Me një garanci kornizë 30-vjeçare, një vit garanci tapiceri, gjashtë pozicione të ndryshme vendosjen e këmbë lëvizshëm mbajë-down, ky model i stol rregullueshme do të ndihmojë për baba tuaj për të arritur qëllimin e tij palestër, të ndërtuar një qëndrim të lakmueshëm dhe gjithmonë të bëhet aktive dhe të arsyeshme. You’ll become the adorable child of his father if you get this adjustable bench for him. (Detaje…)

6.Bowflex SelectTech 1090 Trap Adjustable (i vetëm)

Bowflex SelectTech 1090 Trap Adjustable (i vetëm)

 

Me këtë trap bërë për të kryer funksionet e shumë shtangë dore, babai juaj do të jetë në gjendje të mbeten aktive çdo ditë. Pesha mund të rregullohen me 5 increments paund nga fillestar 10 paund deri në 90 £ vetëm në kthesë të një thirrës. (Detaje…)

7.CW-X Conditioning veshin e meshkujve 3/4 Stabilyx Tights

CW-X Conditioning veshin e meshkujve 3/4 Stabilyx Tights

 

Bërë me materiale të cilësisë, kjo shtrënguar ofron mbështetje web më të mirë me dridhje të muskujve të reduktuar, Mbështetja tmerrshëm në gju dhe thelbi i trupit. It will make a suitable gift for a young exercise enthusiast dad. (Detaje…)

8.Speedcross Salomon për burra 3 Trail Vrapimi Shoe

5

Kjo është një drejtimin e këpucëve të cilësisë që çdo ushtrimi tifoz babi do të vlerësojmë. Ajo përmban një dimrit-gati contagrip outsole, vetëm gome, injeksion-formohem EVA midsole, sistemi QuickLace me xhep dantella. The running shoe is made with a synthetic and mesh material. (Detaje…).

Unë jam i sigurt se kjo është një zgjedhje shumë e mirë në qoftë se ju ende nuk e di çfarë për të marrë baba tuaj për Krishtlindje.

9.Takara Sugiyama Flat Bar Fixie Bike

Takara Sugiyama Flat Bar Fixie Bike

 

Featuring një para dhe të pasme anësore aliazh frenat tërheqë, çeliku handcrafted, freewheel modes vetme me shpejtësi, 700× 32 goma dhe 32-vrimë rrota aliazh, kjo banesë-bar biçikletë fix është një dhuratë për të përdorur për të vënë buzëqesh në fytyrën e atit tënd në këtë Krishtlindje. (Detaje…)

Entuziastët III.For Tech

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

10.Pebble çeliku zgjuar Watch për iPhone dhe Android Device (Brushed Stainless)

Pebble çeliku zgjuar Watch për pajisjet iPhone dhe Android (Brushed Stainless)

 

Me këtë krehur çelik inox shikojnë tmerrshëm zgjuar, babai juaj do të jetë në gjendje për të lexuar mesazhet e tij me tekst, të hyrë në email e tij, të parë kalendarin dhe përgjigje thirrjet e tij hyrëse dhe ende e di se çfarë është koha në çdo moment. Krijuar nga qelqi corning bandit dhe detare inox-çeliku, there is no reason why your dad will not appreciate this gift item. (Detaje…)

12.Samsung Gear 2 neo Smartwatch

 Samsung Gear 2 neo Smartwatch

Në dispozicion në ngjyrë të zezë, këtë nivel të lartë Neo Smartwatch është bërë për të kryer funksione të dyfishta. Me atë lapped të përkryer të gjithë dore e baba tuaj, ai do të jetë në gjendje për të marrë njoftim të menjëhershëm nga telefoni i tij dhe kërkesave të tjera, të marrë dhe të bëni thirrje. You can make him happy with this gift. (Detaje…)

13.Samsung Galaxy Note 8.0 (16GB, e bardhë) 2013 Model

Samsung Galaxy Note 8.0

 

Featuring 16 Memory GB, 8-inch, 1.6GHz Quad Core Processor, android 4.1 Jelly Bean OS dhe Slot microSD Card, Samsung Galaxy Note 8.0 ka një pamje të hijshme. Ajo është projektuar për të kryer një shumë të funksioneve. Ju mund të bëni vetes një djalë të mirë të babain e tij duke i dhënë babai juaj këtë artikull për Krishtlindje. (Detaje…)

14.Juno me energji JUNOJUMPR (BLUE)– Madhësia Pocket jump bateri makine motorino dhe ngarkues portativ

Madhësia Pocket jump bateri makine motorino dhe ngarkues portativ - Shih më shumë në: http://what-to-get-your-dad-for-christmas.com/#sthash.hNp4AZMh.dpuf

 

Kjo është projektuar për t'u përdorur për të futur jetën në një bateri të vdekur vetëm brenda disa minutash. Me të, babai yt nuk do të ketë ndonjë problem, kur smartphone i tij, tabletë, makinë, kamera ose bateri motor bëhet banesë. Me një peshë të 7 ons, babai juaj do të jetë në gjendje për të kryer atë së bashku me të. (Detaje…)

15.Logitech HD Pro Webcam C920, 1080p Widescreen Video Calling dhe Regjistrimi

Logitech HD Pro Webcam C920, 1080p Widescreen Video Calling dhe Regjistrimi
Logitech HD Pro Webcam C920 bën video thirrje në shërbime të ndryshme IM përfshirë zë të Gmail, Yahoo Messenger dhe Skype të jetë e mundur. Me të, babai juaj do të jetë në gjendje për të marrë fotografi të qarta dhe ngarkoni atyre në platforma të ndryshme të mediave sociale si Twitter, YouTube dhe Facebook. (Detaje…)

IV.For e babaxhan dhe i pashëm

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

16.Creed Silver Mountain Eau de Parfum Spray për Burra nga Creed

 

Creed Silver Mountain Ujë Parfumi Spray për Burra nga Creed, 4 ons

Me myshkun e butë dhe të përfundojë mashkullor, kjo kolonja do të mbajë baba tuaj nuhatje të mirë gjatë gjithë ditës. It is a gift that will make him to remember you anytime he wears and receives compliments from loved ones and friends including your dad. (Detaje…)

17.Valentino V nga Valentino për burra, Eau de Toilette Spray

 Valentino V nga Valentino për burra

 

Kjo do të jetë një dhuratë të shkëlqyer për të ofruar një baba tifoz modës që shqetëson në lidhje me paraqitjen e tij. Pas squirting këtë Cologne, ai do të marrë komplimente të shumta nga njerëzit që vijnë rreth tij. The fragrance will stay with him for at least the whole day. (Detaje…)

18.Button Tommy Hilfiger burra Vent Trim Fit Blazer

Button Tommy Hilfiger burra Vent Trim Fit Blazer
Made nga 100% lesh, ky kostum dy-button do të japë babai juaj një përshtatje të përsosur dhe të bëjë atë të duket më e re se mosha e tij. Padia gjithashtu përmban një shfrim anë dhe xhepat përplasje. It will make a perfect gift for a fashionista dad. (Detaje…)

19.Philips Norelco 1250X / 46 Shaver 8100

Philips Norelco SensoTouch 3D Electric Razor

 

Nëse babai juaj i pëlqen rroje thatë për lehtësi ose me lagështi me xhel ose shkumë për mbrojtjen e shtuar e lëkurës, Philips Norelco 1250X / 46 Shaver 8100 will give him a perfect shaving experience keeping his face sparkling like those of a young man. (Detaje…)

V.For Movie buffs

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

20.Sistemi Bose Solo TV Sound

 Sistemi Bose Solo TV Sound

 

Krijuar me teknologjinë e fundit, ky produkt prodhon zë të qartë me pak ose aspak zhurmë. Ajo të përkryer i përshtatet në një HDTV pa kërkuar ndonjë pajisje shtesë. Me kontrollin e tij 4-butonin largët, your dad will be able to set the sound oozing from the movie he is watching as it will suit him. (Detaje…)

21.Sony BDV-N7100W 5.1 Channel 3D Blu-ray Disc Faqja Teatri Sistemit me Folësit Wireless Rear ($549.00)

 

Sony BDV-N7100W 5.1 Channel 3D Blu-ray Disc Home Theater Sistem me Folësit Wireless Rear

Equipped with built-in Wi-Fi and wireless rear sound speaker and access blockbuster movies Sony BDV-N7100W 5.1 channel 3D Blu-ray është një teatër në shtëpi se çdo amator film do të jetë i kënaqur për të marrë si një dhuratë. Ajo ofron një tingull mbresëlënëse të kinematografisë. Your dad will also be able to have it connected to his smartphone if he is a smartphone user. (Detaje…)

22.Samsung UN32EH5300 32-Inch 1080p 60 Hz zgjuar LED HDTV

Samsung UNEH5300 1080p 60 Hz LED HDTV (e zezë)

 

Kjo është një dhuratë që do të bëjë babai juaj derdhin lot gëzimi çasti i marrjes nga ju, në qoftë se ai është me të vërtetë një film buffs. Ajo vjen me të gjitha tiparet që do të bëjë të mundur për të tuaj për të parë filmat e tij të preferuar, TV shows and play games as long as he wants. (Detaje…)

23.Sony BDP-S580 Blu-ray Disc Player

 

Sony BDP-S580 Blu-ray Disc Player (e zezë)

E pajisur me të ndërtuar në Wi-Fi, ky model i lojtarit Sony disk bën të mundur që përdoruesit të shikojnë si Blu-ray filma disk dhe 3D filma Blu-ray në HD dhe HD 1080p Full respektivisht. Ajo përmban të lirë shkarkohet mediat kërkesë të largët për telefonin Android, iPhone dhe iPad. (Detaje…)

24.Sony KDL40W600B 40-Inch 1080p 60Hz XR 240 TV zgjuar LED

 Sony KDL48W600B 1080p 60Hz LED TV
Me këtë model të televizionit, babai juaj do të jetë në gjendje të shikojnë filma e tij të preferuar me të gjitha imazhet dhe fotot në kërkim aq e vërtetë. funksionalitetin e saj zgjuar përfshijnë Opera mini shfletuesin e internetit, Skype dhe Twitter. Featuring disa inpute të cilat përfshijnë 4 HDMI, MHL dhe 3 USB, this product has all it takes to gladden the heart of every movie buffs including your dad. (Detaje…)

VI.For Audiophiles

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

25.Ultra Portable Bluetooth Kryetari i OontZ Angle Wireless

OontZ Angle - Ultra Portable Bluetooth Kryetari Wireless - Sound më të mirë, Vëllimi më i mirë, Incredible Online Price - Kryetari i Perfect për smartphone tuaj ose tabletë.

Asgjë nuk impresionon audiophiles si zë me cilësi dhe vëllim më të mirë. Kjo është pikërisht ajo që babai juaj do të merrni nëse ju ofrojë atij këtë artikull si një dhuratë për Krishtlindje. Kjo është në përputhje me një numër të pajisjeve mobile, duke përfshirë iPhone 6, iPhone 5, iPhone 6 Plus, tableta, Samsung smartphones and a whole lot of others. (Detaje…)

26.Bose QuietComfort 15 Zhurma akustike Anulimi kufje

Bose QuietComfort 15 Zhurma akustike Anulimi kufje

 

krijuar me forcë dhe të pajisur me një bateri 2AAA, kjo kufjeve është i aftë për të luajtur muzikë për 35 orë me zë të qartë dhe zhurma minimale. It is a gift to gladden the heart of your father with if he is an audiophile. (Detaje…)

27.Bose SoundLink Mini Bluetooth Kryetari

 Bose SoundLink Mini Bluetooth Kryetari

 

Featuring një bateri rechargeable me një 7 Kapaciteti orë, ky Gjuha kompakt do të mundësojë baba tuaj për të luajtur muzikën e tij të preferuar, ndërsa në lëvizje me punën e avancuar audio. Nëse ai është një audiophile, it is more likely that he will cherish it more than any other item from you. (Detaje…)

VII.For Adventure / Wildlife Trekking Enthusiast

28.Celestron SkyMaster Giant 15 × 70 Dylbi me Tripod Adapter

Celestron SkyMaster Giant 15x70 dylbi me Tripod Adapter
Çfarë është ndonjë gjë pa binocular? pa dyshim, babai juaj do të donte për të marrë një pamje të qartë të çdo syve pasi ai treks dhe hulumton përreth. Ju do ta ndihmojë atë që të ketë një përvojë të dobishme ndonjë gjë, duke siguruar atë me Celestron Sykmaster Giant 15 × 70 dylbi me Tripod Adapter. Nëse ai vesh syze apo jo, me tiparet në dispozicion në këtë produkt, he will be able to have clear view of everything that impresses him. (Detaje…)

29.Official Licensed RAMBO I MC-RB1 Hunting Knife Set 14-Inch Overall

Licencuar zyrtarë RAMBO I MC-RB1 Gjuetia thikë Set 14-inch i përgjithshëm

 

Gjuetia si dhe ndonjë gjë ndonjëherë ekspozon njëri rreziqeve të tilla si sulmi nga kafshë të egra. Me këtë grup të gjuetisë thikë, babai juaj do të jetë në gjendje për të mbrojtur veten kundër sulmit të tillë. Made me teh çelik inox, this product comes with certificate of Authenticity. (Detaje…)

VIII.For artit dhe pikturës amator

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

30.Trademark Fine Art Japanese I 30×47-Inch Canvas Wall Art

Trademark Fine Art Japanese I nga Philippe Sainte-Laudy Canvas Wall Art, 30x47-inch

 

Ky art mur është një pjesë arti befasues krijuar nga i famshëm Philippe Sainte-Laudy. It is a ready-to-hang wall art that will make your dad always proud of you. (Detaje…)

31.Family Tree Wall Decal

Family Tree Wall Decal

 

Nuk ka asgjë që do të gëzoj zemrën e atit tënd se një mur artit pemë të familjes që do të mundësojë atë për të shfaqur fotot e vete fëmijët me të në krye të tre ose ato të gjyshërit e tij, si një mjet për të lidh me të kaluarën. This 107wx90h family tree wall art created in the US will do the trick for him. (Detaje…)

IX. Për Specialistët DIY

(Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje)

32.Hitachi KC18DHL 18-Volt Lithium-Ion 3-Tool Kit combo

Hitachi KC18DHL 18-Volt Lithium-Ion 3-Tool Kit combo

 

Hitachi KC18DHL e cila është mundësuar nga 18 bateri volt litium-jon është një mjet i çdo baba DIY do të dëshirojnë të kenë. Me një çift rrotullues prej 460 në / lbs, babai juaj do të jetë në gjendje për të shpuar në një numër të sipërfaqeve. lehtë i saj do të bëjë të mundur që babai juaj për të punuar me të për disa orë. (Detaje…)

33.Stanley STMT73795 përziera Tool Set, 210-copë

STANLEY STMT73795 përziera Tool Set, 210-copë

 

Bëni babai yt i lumtur që vjen Krishtlindje duke i dhënë atij një kuti mjet që përmban deri në 210 mjete të destinuara për qëllime të ndryshme. Me një mjet të tillë, your dad will be happy because he will be able to handle a lot of projects by himself. (Detaje…)

Unë shpresoj se ju doni të gjitha sendet e listuara në Çfarë duhet të marrë Dad juaj për Krishtlindje.

Fose shumë artikuj dhurata dhe Coupons Amazon Vizitoni lidhjet më poshtë!!

Get më shumë ide dhuratë e madhe

Show Me marrëveshjet e mia në Amazon Sot

Show Me të 2016 Most Wanted Lista Gifts

Show Me kuponat e mia Amazon

Help Me Gjeni një karte dhuratë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *