Më të mira Christmas Gifts Ide për fëmijët në 2016

Christmas Gifts Ide për Kids

Christmas Gifts Ide për Kids: A jeni duke kërkuar për më të mirë Christmas Gifts Ide për Kids për 2016, atëherë ju jeni në të drejtë webpage.There është diçka për Krishtlindje dhe atmosferën festive që na bën të duan të këndojnë, luan lojera, veçanërisht fëmijët dhe vetëm duke pasur fun. Dhe për lodra të lartë Krishtlindje, ide dhuratë e Krishtlindjeve të na ndihmojë për të bërë këtë. Pavarësisht nga mosha e tyre, fëmijët duan Krishtlindjeve dhe të Krishtlindjeve lodra ata e dinë se do të vijnë në rrugën e tyre. dhe së fundi, lodra nuk janë vetëm për fëmijët.
Ne fëmijët e rritur dëshironi të keni fun, shumë. Ne duam një pjesë të asaj që është në krye 10 Listat e Krishtlindjeve dhuratë. Kështu atëherë, ajo që është në listat për ne këtë Krishtlindje? Çfarë do të gjithë (sidomos prindërit e varfër) konkurrojnë për këtë sezon pushimi në dyqane? Çfarë është e nxehtë, ju pyesni? i parë, këtu është një përzgjedhje e lodrave të lartë të nxehtë të Krishtlindjeve …Çdo vit një numër i shitësit të mëdha lodër shpallin atë që ata besojnë se do të jenë lodra popullore Krishtlindjeve për vitin. Dhe më të popullarizuara lodra e Krishtlindjeve mund të jetë e vështirë për të zbuluar. Në fakt, një film me humor u lirua disa vite më parë në këtë temë. Jingle All Way me Arnold Schwarzenegger.Its të gjitha në lidhje me një baba që ka kuptimin e vërtetë të ditën e Krishtlindjeve zbuluar para Krishtlindjeve, ndërsa në një kërkim të furishëm për lodra të nxehtë të sezonit.

Ju nuk mund të pëlqen ose të bjerë dakord me zgjedhjen; por në qoftë se fëmija juaj që ai ose shqisat e saj vënë në një nga lodrat më të lartë të Krishtlindjeve, asgjë tjetër do të bëjë. Fëmijët si të përshtaten në dhe të bëni atë që miqtë e tyre po bëjnë. Ata janë të marketingut ëndrrën e njeriut. Ajo sapo ideja e lodrave, nuk ka shitje është e nevojshme; Produktet e vetëm të fluturojnë jashtë raftet – të gjitha nga vetë.

Një ekzekutiv kompania thotë se ka gjithmonë mungesa për Krishtlindje, kështu që këshilla e tij është: në qoftë se ju e dini atë që ju dëshironi për fëmijët apo fëmijët atëherë , blerë atë në fillim – kjo eshte,nëse ju nuk duan të shohin fytyrat e zhgënjyer në ditën e Krishtlindjeve.. Edhe pse kjo është qesharake për të një baba imagjinar çmendur që përpiqet për të gjetur një popullor lodra e Krishtlindjeve mund të jetë në kërkim në, më beso, realiteti i gjetur veten nuk është zbavitës në këtë situatë.

Pastaj për të bërë dhuratat e tij më të mira Krishtlindjeve 2016 për fëmijët dhe ofron zgjidhje të shpejtë i kanë renditura varieteteve këtu … Vetëm të shkoni nëpër dhe të gëzojnë!

SHËNIM: Të gjitha imazhet në këtë faqe janë "Klikueshme". Nëse ju shihni diçka në këtë faqe që ju interesojnë, ju lutem mos ngurroni të klikoni foton për të marrë më shumë informacion, lexuar raportet e konsumit dhe komente, kontrolloni çmimi etj.

Mirë dhurata e Krishtlindjeve për Kids 2016 – Hot Krishtlindjeve Lodrat

1. Rip Rider 360 Drifting Ride On

Quajtur një nga lodrat më të mira për fëmijët e shkollës në 2009 nga prindërit Magazine, klasik BigWheel është kthyer në veprim edhe këtë vit me futjen e Rip Rider 360 Drifting Ride On. Riders moshave për pesë dhe më lart do të love se si ky biçikletë me tri rrota Rip Rider 360 shtjellat dhe brigjet drejt greminës dhe sa e lehtë është të bjerë. Kalorës është mjaft e një makinë dhe gomat e pasme rrotullohen gjithë rrugës përreth. Kjo biçikletë me tri rrota, ndryshe nga paraardhësi i tij, ka një kornizë çeliku në krahasim me një kornizë plastike kështu që e bën për një udhëtim më të fortë dhe të duhur,.

Razor RipRider 360 Caster Trike, blu

Razor Rip-Rider 360 Drifting Ride-On

2. Fisher-Price IXL 6-in-1 Sistemi Learning

IXL 6 në 1 sistemi është në fakt 6 gjashtë pajisje të ndryshme në një dhe vjen me software për secilin prej gjashtë aplikimet dalë nga kutia. Gjashtë aplikime përfshijnë lexues dixhital, game player, Notepad, punishte, MP3 player dhe shikues foto. Si me VTech VReader, interaktive IXL Sistemi i inkurajon fëmijët tre deri në shtatë vjet për të mësuar se si të lexojnë dhe të zgjerojnë fjalorin e tyre.

Fisher-Price IXL 6-in-1 Sistemi Learning (rozë)

Fisher-Price IXL 6-in-1 Sistemi Learning (rozë)

3. Nerf N-Strike Stampede ECS Blaster

pajisur plotësisht me një klip 6 Shigjetat si dhe tre 18 clips shigjetë, Nerf N-Strike Stampede ECS Blaster do të jetë e mirë për fëmijët e tetë vjet dhe fuçi të vjetra firepower shpejtë që është e detyruar për të ofruar e cila ju jap orë mbulon fun.

Nerf CS-18 N-Strike Elite Rapidstrike (Colors mund të ndryshojnë)

Nerf CS-18 N-Strike Elite Rapid Strike

4. Squinkies Cupcake Surprise bakeshop

Squinkies Cupcake Surprise bakeshop mund të hapen në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë me buke me ëmbëlsira e saj dhe pasta. Surprise bakeshop ka pjesë të vogla përbëjnë një rrezik mbytje të fëmijëve mund të jenë të moshës nën tre vjet. Pra prodhuesi, Blip Lodrat, këshillon Squinkes Cupcake bakeshop për fëmijët katër vjet dhe më të vjetër. Squinkies bakeshop punon duke kthyer dhe futur një monedhë në butonin play kek i vockël dhe se Squinkies Cupcake habitur e bakeshop.

Blip Squinkies Cupcake Surprise bakeshop (recolor)

Blip Squinkies Cupcake Surprise bakeshop (recolor)

5. Këndojini-A-Ma-Jigs!(Christmas Gifts Ide për Kids)

Pikërisht ajo që është një Sing-a-ma-valle e shpejtë? mirë, një këndoj-a-ma-valle e shpejtë është vetëm një anëtar i Sing-A-Ma-Jigs! ™ grup të karaktereve. Dhe emri i lodër është një prirur
përshkrim. A këndoj-a-ma-valle e shpejtë është një prej pelushi të vogël, lodra ngjeshet rreth shtatë inç i gjatë, që “këndon” kur ju ecni në barkun e saj. duket budallaqe? Mund të jetë. Por ajo është e bukur? Nuk ka asnjë dyshim për këtë. Pra, takohen Sing-A-Ma-Jigs! ™ për të rregulluar –një produkt i zgjuar me një emër të zgjuar. Futet në pranverën e 2010, ky grup i Offbeat, karaktere karagjoz – krijuar nga ndarja Fisher-Price Mattel së – me siguri do të vënë një buzëqeshje në fytyrën tuaj dhe të kënaqem çdo fëmijë. Të Sing-a-ma-jigs premtojnë të jenë një nga lodrat më të njohura të vitit.

Mattel Të Sing-A-Ma-jigs Duets - Red me Puppy

Mattel Të Sing-A-Ma-jigs Duets – Red me Puppy

6. Kamion dhe traktor(Christmas Gifts Ide për Kids)

Një nga lodrat më të nxehtë të Krishtlindjeve, Kamion dhe Tractor është një makinë kamion me katër rrota që mund të trajtojë të gjitha llojet e terrenit. Ajo përmban nëntë inç treaded rrota dhe një trup masiv me dy këmbë të gjatë. Dimensionet aktuale të kësaj makine të mahnitshme të gjelbër është 28.6 inç nga 19.4 inç nga 18.2 duke e bërë atë më të mëdha dhe më të mirë ende. Rekomandohet për moshat gjashtë dhe deri, Kamion dhe Tractor vetëm do të prishin fëmijën tuaj në mëngjes e Krishtlindjeve.

2pk John Deere Sandbox Vehicle, Kamion dhe traktor

John Deere Sandbox Vehicle 2cv, Kamion dhe traktor

7. Justin Bieber Singing Dolls

Një nga ndjesi të nxehta të kënduarit në botën e muzikës mund të shkojnë në shtëpi me ju për pushime nëpërmjet Justin Bieber Singing Koleksion Dolls.Justin Bieber Doll është tashmë në krye 10 Krishtlindjeve lodra lista. Kjo me siguri do të jetë një nga lodrat më të popullarizuara të vajzave të moshës gjashtë të 15 vjeçar këtë sezon pushimi.

Ura Direct Justin Bieber Singing Doll - "One Time"

Të Singing Dolls Bridge Direct Justin Bieber

SHËNIM: Të gjitha imazhet në këtë faqe janë "Klikueshme". Nëse ju shihni diçka në këtë faqe që ju interesojnë, ju lutem mos ngurroni të klikoni foton për të marrë më shumë informacion, lexuar raportet e konsumit dhe komente, kontrolloni çmimi etj.

8. Stinky Kamion Garbage

Bashkimi me emocionuese Matchbox Big Rig Buddies linjë e lodra interaktive Stinky këtij viti Garbage Truck. Fëmijët tre vjet dhe më të vjetër do të pëlqen fakti se Stinky Kamion Garbage është e tepërt dhe të lehtë për ta artikuluar seksionet që lëvizin kabina stinky-së, rrota dhe lëvizje e trupit. Ata do të bien në dashuri me personalitetin e bollshëm të këtij lodër dhe e saj më shumë se 90 fraza zgjuar dhe tingujt.

Matchbox Stinky Automjeteve

Matchbox Stinky mbeturina Truck

9. Bigfoot përbindësh(Christmas Gifts Ide për Kids)

Fisher-Price Image tjetër Big Foot përbindësh:Ai është i madh dhe ajo është e gatshme për të bërë rrugën e saj në shtëpinë tuaj dhe zemra e fëmijës suaj: Bigfoot Monster.Bigfoot vjen në jetë me kontrollin e përfshirë pa tel largët. Ai mund të jetë i përgjumur, i zemëruar, i lumtur, apo i trishtuar. Bigfoot mund të ecin, diskutim, përtyp, gromësij dhe të hedhin një top. Ai do të le ju e dini kur është gati për topin, thonë fraza të tilla si “Luaj”; andhe mund të hedhin topin për edhe më shumë argëtim. Bigfoot figura veprim përbindësh ka mësuar rrugët e tij, dhe gjithmonë ofron një sjellshëm “më falni” kur ju gromësij rrëshqet jashtë. Ju nuk do të donte atë kur ai është i zemëruar, por si Fisher-Price Imagjinoni Bigfoot ardhshme përbindësh.

Fisher-Price Hero Botërore DC Super Miqtë Transforming Batmobile dhe Batman

Fisher-Price Hero World DC Super Miqtë Bigfoot përbindësh

10.Kung Zhu Hamsters(Christmas Gifts Ide për Kids)

Kung Zhu Hamsters do të jetë aq i madh këtë sezon, si paraardhësit e tyre, e Zhu Zhu Pets ishin të mëdha të vitit të kaluar; dhe është e lehtë për të parë pse. Në fakt, ata e kanë bërë tashmë në krye 10 lodra hot lista këtë sezon pushime. Ndryshe nga hamsters bukur dhe Shtazët e buta Zhu Zhu, Kung Zhu Battle Hamsters janë makina të ashpër luftarake. Ata kanë një pamje edgier me veshje betejë dhe forca të blinduara luftarake. Ka dy lloje të ndryshme të Kung Zhu Battle Hamsters, grupi Forcat Speciale dhe grupi Ninja Warrior. Vetëm një grup do të fitojë, nëse ata luftojnë deri në fund të hidhur.

Kung Zhu Ninja Warrior Battle Hampster Azer nga Zhu Zhu Pets

Kung Zhu Ninja Warrior Battle Hampster Azer

11. dashuria House(Christmas Gifts Ide për Kids

Ju do të gjeni gjithçka që ju të gjeni një shtëpi të këndshme për këto kafshë në rastin e Townhouse Calico Critters. Townhouse është i pajisur me katër dhoma për të jetuar, hahet ose pushimi. Shkuar për fëmijët e moshës tre dhe më lart, Calico Critters Townhome jep një shëtitje krijues për çdo fëmijë. Critters Townhouse është një lodër e shkëlqyer që ka qenë rreth e rrotull për një kohë mjaft të gjatë. Të Calico Critters mund të blihen në grupe ose familje. Këto lodra shkojnë nga arinjtë, qentë, bretkosat, macet, minj, lepujt dhe shumë rrëmujë. Ju mund ta ruani më të dashur me gjak të ngrohtë familjare kafshëve Calico Critters townhome blerjen tuaj.

Calico Critters Calico Cloverleaf Townhome dhuratë Set

Calico Critters Townhome

12. Cuponk!(Christmas Gifts Ide për Kids)

Ku ajo? Cuponk! Kjo është një lojë që mund të luhet nga njerëz të të gjitha moshave, edhe pse prodhuesi i rekomanduar moshën pesë vjeç e lart; dhe ajo është duke u bërë gjithnjë e më popullore si afrohet sezonit të festave. Made nga Hasbro, janë në fakt tri versione të ndryshme të kësaj loje: Cuponk! – Gorillanator, Cuponk! – El Campeon dhe Cuponk! – Le lojra R.I.P. Nëse ju pëlqen të marrë fëmijët larg nga TV apo kompjuter për një kohë.

Cuponk! - Gorillanator me Ramp

Cuponk! – Gorillanator me katastrofë

13. Dance Star Mickey(Christmas Gifts Ide për Kids)

Duke standardet e tyre për të futur një rekord të ri me shtimin e Dance Star Mickey në lodra të familjes Fisher Çmimi, Fisher Price ka një tjetër fitues këtë sezon pushime. Dance Star Mickey është tashmë në krye 10 Lista e lodrave të nxehtë të Krishtlindjeve. Kjo është më e animuar Mickey Mouse lodër kurrë dhe është projektuar për fëmijët nga 18 muaj për gjashtë vjeç. Fisher Price Dance Star Mickey ecën, bisedimet, këndon dhe vallëzon në një shumëllojshmëri të grooves reja. Ka një total prej gjashtë këngë, përfshirë këngëve “Shake Groove Thing juaj” dhe “Get Up Offa That Thing”, si dhe një numër të valleve të ndryshme duke përfshirë edhe moonwalk e famshme e Michael Jackson.

Dance Star Mickey Fisher-Price Disney

Dance Star Mickey Fisher-Price Disney-së

14. Leapster Explorer Learning Lojë Sistemit

Leapster Explorer Learning Lojë Sistemi isa pajisje handheld lojrave që është projektuar për të zgjeruar në aftësitë që fëmijët mësojnë në shkollë dhe të japë një mënyrë të mrekullueshme për ta për të përshtatur më tej dhe të mësojnë diçka të re dhe emocionuese për çdo ditë. Ajo u krijua nga shmangem për fëmijët 4-9. Me Leapster Explorer, fëmijët mund të gëzojnë të mësuar me personazhet e tyre të preferuar si Dora Explorer dhe Penguins e Madagaskarit. Lojra mësojnë aftësi të tilla si matematikë, duke lexuar, akustikë, gjeografi, shkencë, muzikë dhe shmangem Leapster Explorer Learning Lojë Sistemit (e gjelbër).

Shmangem Leapster Explorer Learning Lojë Sistemit, e gjelbër

Shmangem Leapster Explorer Learning Lojë Sistemi i gjelbër

15. Spy Net Video Watch(Christmas Gifts Ide për Kids)

Spy Net Video Shikojnë një të vërtetë punon kamera dhe mikrofon që mund të regjistroni deri në 20 minuta video dhe zë. Cilësia e regjistrimit dhe rishikim është çuditërisht të mirë bazuar në madhësinë e produktit. Spy Net Secret Mission Video Watch, ju gjithashtu mund të marrë fotografi me kalimin e kohës skaduar fotografi. Prodhuesi nuk është për fëmijët nën moshën rekomanduar tetë vjet. Mbushur me karakteristika të teknologjisë së lartë spiun, një tipar që me të vërtetë qëndron Spy Net: Misioni Sekret Video Watch.

Spy Net: Misioni Sekret Video Watch

Spy Net: Misioni Sekret Video Watch

16. Hot Wheels R / C Stealth Rides Racing Car

Fëmijët tetë vjet dhe më të vjetër do të gëzojnë Hot rrota R / C Stealth Rides Racing Car kryesisht për shkak të shpejtësisë, transportueshmëri dhe lehtësinë e përdorimit. Pra, përsëri, Hot Wheels ka goditur një shtëpi të drejtuar me palosjen e tij të ri, makinë xhepi-sized – vetëm në kohë për festat. Hot Wheels R / C Stealth Rides Racing Car është një tre-inch makinë mini garash folds e të cilit dhe në transmetues mbajtës kombinim / makinë distanca. makina kontrolluar më të largët në këtë kategori përbëhet nga një transmetues të veçantë të konsiderueshme RC; dhe kjo është ajo që e bën vjedhurazi Rides Racing Car tillë një inovative R / C lodra.

Hot Wheels R / C Stealth Rides Racing Car - i kuq

Hot Wheels R / C Stealth Rides Racing Car – i kuq

 

Unë shpresoj se ju doni të gjitha sendet e listuara në Më të mira Christmas Gifts Ide 2016 për Kids

Fose shumë artikuj dhurata dhe Coupons Amazon Vizitoni lidhjet më poshtë!!

Get më shumë ide dhuratë e madhe

Show Me marrëveshjet e mia në Amazon Sot

Show Me të 2016 Most Wanted Lista Gifts

Show Me kuponat e mia Amazon

Help Me Gjeni një karte dhuratë

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *