dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për të motrën 2016

dhurata më e mirë e Krishtlindjeve për të motrën:Koha më e rëndësishme e vitit për ju dhe familjen tuaj është sezoni Krishtlindjeve. Edhe kur ju e dini familjen tuaj si pjesën e prapme të dorës tuaj, ajo shpesh mund të jetë e vështirë të kuptoj se çfarë për të marrë ato që do të tregojnë atyre se sa ata do të thotë për ju, jo vetëm gjatë pushimeve, por të gjithë kohën. Një motër është dikush që është shumë i afërt dhe gjithmonë më shumë se një mik. Ajo shpesh është e vështirë për të kënaqur dhe kjo është arsyeja pse ju gjithmonë gjejnë të vështirë të dini se çfarë për të marrë motrën time për Krishtlindje. Më poshtë është një gamë të gjithanshëm, i cili do të ju ndihmojë përgjigje për këtë pyetje të vështirë .


Çfarë duhet të marrë Motra ime për Krishtlindje 2016 ?

SHËNIM: Të gjitha imazhet në këtë faqe janë "Klikueshme". Nëse ju shihni diçka në këtë faqe që ju interesojnë, ju lutem mos ngurroni të klikoni foton për të marrë më shumë informacion, lexuar raportet e konsumit dhe komente, kontrolloni çmimi etj.

1. Wallet Fashion(dhurata e Krishtlindjeve për të motrën)

Një nga më të preferuar tim më të mirë për dhurata e Krishtlindjeve për të motrën është ky rozë bukur në modë wallet.When style motra juaj tru është jashtë në një zbavitje pazar, ajo do të duhet diku të sigurt për të mbajtur të holla dhe kartat e kreditit të saj. Kjo Cedar Street Tavy portofolin e bukur nga Kate Spade New York do të përshtaten në çantë e saj të përkryer. Pavarësisht nga madhësia e saj të vogël, kjo 100 portofolin për qind e vërtetë lëkurë përmban xhepat shqip në brendësi dhe jashtë, plus hapësirë ​​për jo më pak se tetë kartat. Kjo portofolin vijnë është zgjedhje tre-ngjyra: Black / Pebble, Gold dhe Vibrant Snapdragon.

Fashion Gratë Lady Faux lëkure Wallet Mbajtësit Card çantë Handbag Mini (shalqi)

Wallet Fashion

2. thekë Handbag (dhurata e Krishtlindjeve për të motrën)

Pra, çfarë nëse sis juaj styling tashmë ka një portofol të madh? Si në lidhje me diçka për të kryer atë në? Kjo Fringe kuletë Rebecca Minkoff është madhësia e përkryer në 9 inç nga 5 inç, dhe rrip e tij mund të rregullohen si mbi-shpatullën e ndër-gjoks; ajo mund edhe të hiqet në mënyrë motra jote mund ta përdorin atë si një tufë tërheqës për netëve vonë jashtë në qytet.

Për Motra sportiv:

YALUXE grave Soft qingji lëkure Shumëngjyrësh totalizator Crossbody sup Bag Tassel Fringe

thekë Handbag

3. Yoga Sports Bag (dhurata e Krishtlindjeve për të motrën)

Kur motra jote sportiv merr një udhëtim në palestër, ajo e mori një shumë për të kryer. Kjo shpinës fantastike funksional ka hapësirë ​​për të gjitha nevojat e saj, edhe mat yoga saj! projektuar posaçërisht nga Manduka të kujdesem për yoga pilates dhe entuziastë, kjo Go Pa pagesë 2.0 shpinës përmban një xhep para zip e cila i përshtatet një 26 inç mat gjerë yoga, Celes, kartë dhe telefonin celular compartments, dhe një hapësirë ​​të madhe kryesore për shishe e saj të ujit, peshqir dhe madje edhe një laptop.

Evecase Yoga Sport Multi Purpose Crossbody Bag Backpack Sling Përshtatet Më Mats mëdha Yoga për palestër, Hot Yoga, pilates, stërvitje, sport, plazh, Udhëtim, Hiking dhe shumë - e zezë

Yoga Sports Bag

4. Tennis Racquet(dhurata e Krishtlindjeve për të motrën)

Në qoftë se motra e juaj është një fanatikë tenisi, Unë mendoj se një nga më të dhurata e Krishtlindjeve për (të saj) motër do be this one.Edhe pse kjo është koha e Krishtlindjeve, ju do të keni dëshirën tuaj motra për muajt e verës, kur ju dhuratë e saj këtë Wilson Six. Një Spin raketë tenisi Effect. Raketë vjen në një shkëlqyeshëm, ngjyra e kuqe dhe të bardhë sportiv dhe përmban ulje të veçantë dridhje në dorezë. Teknologji e saj Spin Effect jep këtë raketë inç shtesë në gjykatë dhe shpërthim shtesë në lojë. Ndalesa tjetër për sis tuaj, Wimbledon!

 

Wilson Racquet Sports Energjisë XL 3 Tennis Racquet

Tennis Racquet

SHËNIM: Të gjitha imazhet në këtë faqe janë "Klikueshme". Nëse ju shihni diçka në këtë faqe që ju interesojnë, ju lutem mos ngurroni të klikoni foton për të marrë më shumë informacion, lexuar raportet e konsumit dhe komente, kontrolloni çmimi etj.

5. Makine qepese(dhurata e Krishtlindjeve për të motrën)

Për dinak Motra:Nëse motra e juaj është vetëm duke u nisur me qepje ose ajo është tashmë një dorë e vjetër, ky pabesueshme makinë Brother CS6000i qepëse do të kenë qepur e saj larg për orë të tëra. Ky smart makinë qepëse krenohem 60 ndërtuar në qepje, disa stile button vrimë, një rrotull jam rezistent dhe kontrollin me shpejtësi të ndryshueshme. Krahu gjithashtu ka një ndarje për pajisje qepje gjithë motrës suaj. Së bashku me të gjitha këto karakteristika të madh, motra jote mund të hyni në makinë dhe vendosjen thur nëpërmjet ekran kompjuteri LCD në pjesën e përparme të makinës, dhe ajo mund edhe të qep në dritë në sajë të ulëta për të ndërtuar në dritë qepje.

Makine qepese,LSS-202, Mini 2-Speed ​​Thread dyfishtë, Speed ​​dyfishtë, Portable Sewing Machine Me Drita dhe Cutter,Bardhë / Purple

Makine qepese

6. Sketching dhe Vizatim Set

Kjo është një nga këshilla e mia më të mira për christmas gifts for my sister:Kur imagjinata motrës suaj është duke egra me idetë artistike, ajo do të duhet të marrë ato mbi letër sa më shpejt të jetë e mundur. Nuk ka asnjë mënyrë e lehtë për të mbajtur furnizimet e saj të artit në dorë se me këtë luksoz 134 copë arti vendosur nga Royal & Lang nikel. Set do të pajisë motrën tuaj me lapsa me ngjyra, qymyr druri shkopinj, lapsa pastel, trungje përzierja, gatuaj-gjendje gomë dhe shumë më tepër. Ajo gjithashtu përfshin një manekin të vogël. Tërësia vjen në tre rast i mrekullueshëm nivele druri me sy lëkurë dorezë.

Royal dhe Langnickel Sketching dhe Vizatim Artist Set për fillestar

Sketching dhe Vizatim Set

 

7. Rreth-Ear Headphones

Bose është një emër që ka qenë prej kohësh sinonim me cilësinë më të lartë të kufjeve dhe drejtues të teknologjisë. Këto SoundTrue rreth kufje stil veshit do të japë motra juaj i dashur komoditetin maksimal të jastekë shkuma e kujtesës ndërsa në dërgimin e kristal zë të qartë dhe të natyrshme për veshët e saj. Kufje përfshin edhe një ndërtuar në mikrofon për përdorim në thirrje. Kufje të vijë në një rast elegant mbrojtëse dhe janë në dispozicion në katër ngjyra bashkëkohore.

Për lover Muzikë:

Bose SoundLink rreth-veshit kufje pa tel II- e bardhë

Rreth-Ear Headphones

8. Acoustic Guitar Electric

një tjetër interesante dhurata e Krishtlindjeve për të motrën the Guitar. A best seller this year, kjo kitarë Jameson është dhuratë e përkryer për të mbajtur zhurma të motrën. Megjithë formën e saj tradicionale me madhësi të plotë kitarë, nuk ka asgjë të modës së vjetër në lidhje me këtë kitarë me të errët të përfundojë e saj blu hov, ndërtuar në equalizers dhe dizajn të hollë-line në vetëm tre inç mendoni. Në sajë të ndërtuar në kamioncina saj, rockin tuaj’ sis mund të luajnë mbyllën në ose plotësisht akustike.

Glen Burton GA204BCO-BK Acoustic Guitar Electric fund të prerë, e zezë

Acoustic Guitar Electric

Për Glitz dhe Glam Motra(dhurata e Krishtlindjeve për të motrën):

9. Makeup Professional Brush Set

Nëse sis juaj mahnitëse po shkon jashtë për një natë fun-mbushur në qytet, apo vetëm duke shkuar për ditë në jetën e përditshme, ajo gjithmonë dëshiron që të duken të mirë të saj. Dhe asgjë nuk do të mbajë atë në kërkim të pabesueshëm si gjithashtu bdeli Tools’ profesionale Maestro Series furçë kozmetikë set. Seti përfshin 12 brushat antibacterial përfshirë themel, highlighter, skuqem dhe brushat kozmetikë sy. Çdo furçë ka një nikel kromuar kapuç metalik dhe elegante trajtuar druri të errët. Krehur vijnë në një roll up rast të përsosur me pouches shtesë furçë në rast motra yt, ka zgjedhur për të shtuar në mbledhjen e saj më vonë.

Makeup Professional Brush Set Kabuki Foundation Makeup Eyeliner Blush Contour Lip Concealer Brushes kozmetike për Beauty Blending Face Powder Eyeshadow Vetulla 8 PC

Makeup Professional Brush Set

10. Skin Pastrimit Sistemit

Kështu motra e juaj është një artist i vërtetë kozmetikë, por çdo artist ka nevojë për një gjë të veçantë: një kanavacë të pastër për të pikturuar mbi. Ky sistem Philips PureRadiance pastrimin e lëkurës përdor pulses zërit për të hequr qafe e pluhurit, poshtër dhe kozmetikë mbetur duke përmirësuar qarkullimin. Pajisja vjen në një ngjyrë pjeshke dhe kokat shtesë furçë mund të shtohet për një pastruar më efektiv. Të përfshira në kuti janë pajisje të spastrimit një PureRadiance me bateri litium jon, një kokë të rregullt furçë dhe një lulëzim kokë furçë. Motra juaj do të jetë përgjithmonë mirënjohës kur ajo e merr këtë dhuratë të madhe nga ju, and she will never have to deal with sticky dried-on makeup again.this is one of the favorite for dhurata e Krishtlindjeve për të motrën

I papërshkueshëm nga uji fytyrës Sistemi Brush Pastrimit për fytyrën & trup. Më të mirë Skin exfoliator, Blackhead Remover, Pore ​​Minimizer, dhe Dark Spot Corrector. 6 Piece Brushat microdermabrasion At Home Kit

Skin Pastrimit Sistemit

Kur është fjala për motrën tuaj unik dhe të dashur, ju doni për të gjetur asaj diçka me të vërtetë të veçantë. shpresojmë, kjo listë do të ju jap disa ide të madhe në lidhje me atë për të marrë motrën tuaj për Krishtlindje si të veçanta si ajo e bën tuaj çdo ditë.

Fose shumë artikuj dhurata dhe Coupons Amazon Vizitoni lidhjet më poshtë!!

Get më shumë ide dhuratë e madhe

Show Me marrëveshjet e mia në Amazon Sot

 

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *