Më të mira Christmas Gifts Ide Për rinj dhe të vjetër

Më të mira Christmas Gifts Ide:Kjo e Krishtlindjeve, festimit të festive pa paraqitur më të mira Krishtlindjeve dhurata ide për të dashurit tuaj definitivisht nuk mund të jetë më e mirë. Ne kemi paraqitur një listë të më të mirë dhuratat e Krishtlindjeve 2016, Shko një kokë dhe të zgjidhni një ose më shumë për miqtë tuaj,mom, baba, burri, mik, dashurën dhe familja e vetëm për të përmendur disa.
Më të mira Christmas Gifts Ide


për Krishtlindjeve dhurata Ide për të dashurin,we kanë kap dhurata që do të papritur ata që e marrin atë. Nëse ju nuk mund të bëjë atë në shtëpi, atëherë dërgoni dashuria juaj një dhuratë që mund të cmuar për një kohë të gjatë. Gëzuar Krishtlindjet!

Best Christmas Gifts Ideas for For Young and Old

1) Jaybird Wireless Bluetooth Headset X2 Sport (Më të mira Christmas Gifts Ide)

Jaybird X2 Sport Wireless Bluetooth kufje - Storm White

Jaybird Bluetooth Headset :Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

për Krishtlindjeve dhurata Ide për të,you can send your loved one this X2 Jaybird Wireless Bluetooth headset.It is a beautifully designed sports headset for hands-free enthusiasts. Ajo funksionon për të ju jap audio me cilësi të lartë me anë të Bluetooth, kryesisht për muzikë kaloni pa jashtë. Ajo mund të qëndrojnë deri në 8 hours long playing music as well as making and receiving calls, të cilat ju mund të shikoni duke përdorur një telekomandë. Kjo kufje përfshin një siguruar mbi / nën veshit opsione të arsyeshme dhe vjen me një garanci djerse dëshmi për gjithë jetën. Jaybird ofron një shumë të aksesorëve me këto kufje, siç janë patentuar fins vesh Secure-Fit, akuzuar kabllor dhe kabllo clips menaxhimit, fërkime-fit sportive silikoni për kryerjen qese, Comply premium sports memory foam for ear plugs and silicone earbuds.

gjerë-portokalli

2) Samsung Gear Fit zgjuar Rights Watch

Samsung Gear Fit SM-R3500ZKAXAR Smartwatch - 1.84-inç Super AMOLED Display - 128 x 432 - Bluetooth 4.0 - qymyr druri Black (Certified Refurbished)

Samsung Gear Fit SmartWatch: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

për Christmas dhurata Ide për të dashurin,the SmartWatch Samsung Gear Fit is a 24/7 vegël në gjendje të mirë për jeteses aktive. It comes with always-on activities to follow any track of your activity which can last all day. Ju mund të veshin atë në udhëtimin tuaj aventurë dhe ende mbajtur atë të lirë nga çdo lloj dëmtimi si ajo vjen me mbrojtjen e pluhurit dhe ujit (IP67). Është e rehatshme, të qëndrueshme dhe të lehta. Kjo orë smart përbëhet nga një ekran të lakuar super AMOLED. Nuk është një motivues palestër personale që vjen me sensor normë të zemrës. Kjo shikojnë zgjuar kryesisht funksione të ju japin këshilla në kohë reale, mbështesin dhe të motivuar që të të arritur qëllimet tuaja palestër. Ju lejon të lehtë të kontrolluar funksionet themelore të tilla si përgjigje të shpejtë për mesazhet, quajnë mesazhe refuzimit dhe alarmet.gjerë-portokalli3) tjegull (Gen 2) – Finder Phone. Finder Key. pika Finder

Tile Mate Finder Key, Finder Phone, 4-pako

Tegel (Gen 2) – Finder Phone. Finder Key. Item Finder: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

Më të mira Christmas Gifts Ide :Tile is a Bluetooth-tracker and a user-friendly application that helps you find important things that you can not lose easily, tilla si telefon, çelësat, portofol, valixhe, tableta, kamera, etj. Kjo app bën punën e saj në një kohë të shkurtër . Të gjithë ju duhet të bëni është për të rregulluar një tjegull në një nga pika tuaj dhe të lokalizojnë atë me zë, në sytë e lokacionit fundit të njohur në një hartë. You can also indicate “Artikuj të humbur në app” dhe për të marrë një paralajmërim nëse pika është gjetur. me Tile, kjo ju lejon të krijoni telefonin tuaj humbur unazë, edhe nëse është në heshtje. Ai është i fortë dhe vjen me një mbyllur, i qëndrueshëm ndaj ujit rastit, mbrojtja sepse edhe në një ditë të keqe me shi. Ajo përmban folësit të vogla që të japë një 90 sound decibel. Kjo e bën atë audible, edhe në qoftë se disa dhoma larg ose vendosen nën një grumbull të gjëra.

gjerë-portokalli

4) Jackery Giant + USB Dual Portable Battery ngarkues

Jackery Giant + Premium 12,000 mAh Dual USB Portable Battery ngarkues & E jashtme Battery Pack (Total Output 3.1A) me Qelizat Panasonic bateri për iPhone 7, 7 Plus, galaktikë & Devices zgjuar tjera (portokall)

Jackery Giant + USB Dual Portable Battery ngarkues: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

Më të mira Christmas Gifts Ide: Nëse ju jeni në një udhëtim të gjatë fluturimit, udhëtim rrugor, apo ndonjë vend ku keni nevojë për pajisjen tuaj për ngarkesë të gjatë, pastaj Jackery Giant + duhet të jetë shpëtimtar juaj ideal. Ajo është kapaciteti më i madh ngarkues portativ në botë dhe bateri e jashtme. Kjo është një ngarkues kapaciteti jashtëzakonisht i lartë portativ që përfshin dy porte USB për pajisje të shumta për të ngarkuar të njëjtën kohë. Teknologjia përdor Grade A Li-ion teknologji Panasonic së polimer, rimbushje merr më shumë se 500 kohët. Ajo ka një kapacitet prej ringarkueshme 12,000 mAh. Ai është i fortë, lightweight and comes in different colors.This gadget could be suitable for Krishtlindjeve dhurata Ide për të dashurën

gjerë-portokalli

5) FiftyThree Digital Stylus(Më të mira Christmas Gifts Ide)

FiftyThree 53PW06 Pencil Digital Stylus për iPad, iPad Pro, dhe iPhone - Arre me magnetik Snap

Pencil nga FiftyThree Digital Stylus për iPad, iPad Pro dhe iPhone

Dhurata e Krishtlindjeve ide për burrin:FiftyThree Pencil është një majë shkruese të reja të dizajnuara që lidhet me pajisjet e iPad dhe iPhone. Ajo gjithashtu kryen në letër nga FiftyThree, riprodhoj, bordi shportë, Microsoft OneNote, SketchBook Mobile, dhe të tjerët. The ideal surface pressure is the unique point of the pencil which is formed so as to create the exclusive settings that provide the lines of different sizes. Ajo përmban një ndërtuar në gomë që ju lejon të përdorni atë me vetëm një rrokullisje larg. Duke përdorur gishtin tuaj, ju mund të qetë edges përafërt dhe të kombinuar ngjyra në faqen. Ju mund të vendosni dorën tuaj në ekran dhe të filloni të shkruani nga çdo kënd, pa instalim apo kalibrimit. Ajo vjen me një bateri USB rechargeable, tip shtesë, gomë ekstra dhe snap.This magnetike mund të jetë një ideal Christmas gifts ideas for husband gjerë-portokalli

 
6) JAM HX-P930 Trance plus Kryetari Wireless Drita Trego

JAM HX-P930 Trance Plus Wireless Drita Shfaq Speaker

JAM HX-P930 Trance Plus Wireless Kryetari Drita Trego

Përgjigje thirrjet tuaja direkt nga ekstazë tuaj plus Wireless Lehta Trego Kryetari me funksionin speakerphone, me lidh me valë me një pajisje Bluetooth në një gamë të 30-këmbë. Ajo është rechargeable dhe siguron deri në 10 orë pushim kur të përbëjnë 3 orë. Ka një opsion dritë Trego të zgjedhin sinkronizuar nga 36 LED dritë programe partisë me muzikën tuaj. Ajo ka një zë funksion të shpejtë se funksioni i saj si lidh, kalimi, etj. Kjo është një pajisje të dizajnuara për përdorim në rrugë kështu struktura e jashtme e kryetarit rrezaton mbrojtje gome. JAM Trance Plus is durable and very portable.This can be a perfect match for christmas gifts ideas for your sister.

gjerë-portokalli

7) Stereo iHome iBN43BC Bluetooth

iHome iBN43BC Bluetooth Stereo Alarm Dual FM Clock Radio dhe Speakerphone me USB akuzuar

Stereo iHome iBN43BC Bluetooth: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

Lidheni pajisjen tuaj Bluetooth compatible iBN43BC dhe streaming tel e muzikës dixhitale. iHome iBN43BC Bluetooth Stereo është një sistem i projektuar tërësisht audio nightstand për audio të cilësisë së lartë. Ajo vjen me dy folës për zë të qartë. Ju mund të vendosni streaming audio dhe alarmet me këtë pajisje të zgjuar qofshim fjetur. Ajo ka radio FM stereo me audio premium me trefishtë rregullueshme, bilancit dhe bas kontrollet. Ju mund të lidhin Stereo iHome iBN43BC Bluetooth me një pajisje që ka teknologjinë NFC. Ju mund të kristal e qartë duart-thirrje falas me funksione speakerphone jehonë. Ju gjithashtu mund të pajisjeve që nuk janë në përputhje me ndihmën e dhëna ndihmëse për të lidhur Bluetooth. Ajo ka një port USB që mund të ngarkuar lehtëson celular duke luajtur.

gjerë-portokalli

8) ndez(Më të mira Christmas Gifts Ide)

All-New Kindle E-lexues - e zezë, 6" Llamburit-Free prekje Display, Wi-Fi - Përfshin Special Offers

ndez 6: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

Dhurata e Krishtlindjeve ide për mom:Flakë gjitha të ri 6 “vjen me një ekran seamless prekje e cila hedh shkëlqim verbues të shkaktuar nga rrezet e diellit dhe e bën të lehtë për të lexuar para syve tuaj. You can charge it once and use it for weeks as it has a high lifespan battery. It is lighter than a paperback and can store thousands of books.This device can be a perfect match for Christmas gifts ideas for mom

gjerë-portokalli

9) BLU Studio selfie – smartphone

BLU Studio C 8+8 LTE S0170UU Unlocked GSM 4G LTE Smartphone w / 8MP Selfie Camera - blu

BLU Studio selfie Smartphone: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

dhurata më e mirë e Krishtlindjeve nën 20:BLU Studio-selfie smartphone është një smartphone dual SIM me Android 5.1 Lollipop dhe shumë tërheqëse specifikimet. Ky është një telefon GSM. Ajo përmban një 1.3 GHz Quad Core Mediatek 6580 procesor me ARM Mali-400 GPU. Ajo ka një 5-inç IPS, 5-megapixel auto-përqëndrohet kamera primare me blic LED dhe auto fokus 5 megapixel kamera e mesme përsëri me LED blic. Ky telefon është i pajisur me një Software Blu Final kontakt. Kjo është një HSPA 4G + (850/1700/1900/2100), GSM quad-band smartphone.This can be great for dhurata më e mirë e Krishtlindjeve nën 20

gjerë-portokalli

10) Nofullës UP3 Heart Rate, aktivitet + Sleep Tracker, Ruby Cross (i kuq)

UP3 nga nofullës Heart Rate Aktivizimi Sleep Tracker Lejla Blue Twist

Nofullës UP3 nga Pulse: Më të mira Christmas Gifts Ide 2016

Çiftet dhuratë idetë e Krishtlindjeve martuar:Monitoruar shëndetin e zemrës tuaj gjatë gjithë ditës me UP3 nga nofull. Ajo është gjithashtu një gjumë dhe veprimtaria efektive tracker, ndjekur regjim tuaj stërvitje dhe kalori ju djeg çdo ditë. Ju mund të merrni mbështetjen e duhur nga Zgjuar trajner për të bërë zgjedhje të shëndetshme çdo ditë dhe motivimi që ju duhet për të arritur qëllimet tuaja palestër. Mëso për të dini në lidhje me cilësinë e gjumit tuaj si Sleep avancuar Tracks gjumi saktë fazat REM, Të lehta dhe të thellë. grupi juaj do të zbulojë automatikisht kur ju shkoni për të fjetur. Nuk është një Alarm zgjuar i cili në heshtje ju zgjon në kohën më të mirë në ciklin tuaj të gjumit. Ajo ka një jetën e baterisë së 7 ditë.

gjerë-portokalli

Pra, çfarë ju doni të paraqesë si një dhuratë për të dashurit tuaj këtë Krishtlindje? ndajnë pikëpamjet tuaja në komente. Gjithashtu shikoni këto lista më poshtë për vendndodhjen e lehtë dhe për më shumë më të mirë Christmas dhurata ide.
Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *